Lustra na wymiar

Jedną ze specjalności firmy Pan Szklarz są lustra. Wrocław i okolice to obszar prowadzonej przez nas działalności. W ramach powierzonych nam zleceń jesteśmy w stanie wykonać każdy typ lustra - kryształowe, kolorowe, o dowolnie wybranym przez klienta kształcie (okrągłe, owalne, trójkątne, wielokątne, o nieregularnych kształtach) oraz wieloczęściowe.

W naszej ofercie znajdują się również lustra na wymiar. Istnieje także opcja w postaci wypiaskowania na lustrze wzoru – może się on znaleźć z przodu bądź z tyłu, w zależności od indywidualnych preferencji. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą ponadto montaż oraz klejenie luster. Zapewniamy, iż wszystkie nasze lustra to najwyższej jakości produkty, wykonane z niezwykłą starannością i troską o najdrobniejsze detale. Są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, będą stanowić wspaniałą ozdobę każdego wnętrza. Cechują je również wysokie walory praktyczne - gwarantujemy w pełni bezpieczne użytkowanie naszych luster przez bardzo długi czas.

Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług, jeśli jesteście Państwo zainteresowani różnymi rodzajami luster, takimi jak np. lustra na wymiar. Wrocław i Pan Szklarz czekają! Z przyjemnością podejmiemy się realizacji nawet nietypowych zamówień.

Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą solidną i z wieloletnim doświadczeniem, a do naszej pracy staramy się podchodzić kreatywnie i z wyobraźnią – tak, by końcowy efekt w pełni satysfakcjonował klientów!
Proponujemy lustra w dowolnych kształtach i różnych kolorach:
  • Srebrne
  • Brązowe
  • Grafitowe
  • Zielone
  • Niebieskie
Oferujemy kompleksową obsługę, pomiar, doradztwo i montaż.
Wykonujemy wzory na lustrach
(metoda piaskowania)
Lustra fazowane frezowane
szerokość fazy od 0,5 cm do 4,5 cm

Galeria Realizacji